FUNKCINĖ LOVA FB

FB funkcinė lova su fiksuoto aukščio čiužinio platforma gali būti pritaikyta kaip universali lova tumpalaikės ar ilgalaikės priežiūros ligoninių skyriuose. Lovoje montuojama dujinių spyruoklių reguliavimas čiužinio platformos sekcijoms. Lovos standartiniame komplekte yra sumažintas papildomų funkcijų skaičius, todėl klientas gali pats pasirinkti papildomų funkcijų ir sukurti tik jam reikalingą gaminį. Paprastas valdymas leidžia leidžia patogiai naudotis gaminiu medicinos personalui. Lovos rėmas pagamintas naudojant antibakterinę dangos technologiją, kurios struktūroje yra sidabro jonų. Tai padeda užtikrinti aukščiausią higienos lygį. FB lova yra geras sprendimas universaliems poreikiams tenkinti, nes galime pasiūlyti patrauklią kainą ir trumpesnį gaminio pristatymo laiko.

 Galimas funkcinės lovos ilgis nuo 1750mm iki 2500mm 

 Galimas funkcinės lovos plotis nuo 700mm iki 1200 mm   

 Galimas čiužinio platformos ilgis nuo 1550mm iki 2300mm   

 Galimas čiužinio platformos plotis nuo 550mm iki 1100mm

 Galimas nugaros atramos kampas nuo 0º iki 80°                             

 Galimas šlaunų atramos kampas nuo 0º iki 40º

Galima saugi darbo apkrova nuo 260 kg iki 310 kg                   

 Galimas lovos aukštis pagal individualų poreikį

Nugaros atramos reguliavimas – rankiniu būdu           

Kojų atramos reguliavimas – rankiniu būdu

 125 mm ratukai   

 150 mm ratukai   

 centrinė stabdžių sistema 4 arba 2 ratukams                  

Mūsų gaminamos lovos pasižymi „Heavy Duty Design“ sprendimu, kas leidžia užtikrinti šio gaminio ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą naudojant ekstremaliomis sąlygomis. 

Kiekviena funkcinė lova yra gaminama išskirtinai pagal užsakovo pageidavimus, todėl mūsų komanda yra pasiruošus visada išgirsti kliento poreikius ir pateikti sprendimus jiems patenkinti.